WSB Solutions - pand in Hardinxveld-Giessendam

Wij geloven in de kracht van samen

ICT-bedrijf WSB Solutions

Wij geloven dat digitale technologie een belangrijk strategisch middel is voor iedere onderneming. Ook voor uw onderneming. Het helpt je je te onderscheiden van de rest en geeft je onderneming de veerkracht en flexibiliteit die nodig is om snel in te spelen op veranderingen. De vraag is alleen hoe je deze technologie zo inzet dat het je past als een maatpak, dat het niet knelt maar ook niet lubbert. Want niet elke technologie past – vandaag al – bij elke onderneming. Dat snappen wij bij WSB Solutions.

Technologie als een maatpak

Wij geloven in de kracht van samen. Samen met u ontdekken we hoe technologie maximale waarde toevoegt, aan uw bedrijfsprocessen en aan uw producten en diensten, maar ook voor uw medewerkers en natuurlijk voor uw klanten. Door heel goed te luisteren naar uw wensen en behoeften, en oog te hebben voor alle facetten van uw business, zorgen wij dat de technologie perfect past.

Een team met passie

Dat doen we altijd op een pragmatische, no-nonsense manier, met een hecht team. Dat team heeft niet alleen een passie voor technologie, maar vooral ook voor het inzetten van die technologie om u een stap verder te helpen. Wij krijgen energie van een gelukkige klant die enthousiast is over wat wij gedaan hebben.

Medewerkers WSB Solutions

Het leukst vinden we het natuurlijk als dat met nieuwe, state-of-the-art technologie is, maar begin je liever met kleine stapjes, dan snappen we dat ook. Maar door continu stappen – hoe klein ook – te zetten in de digitale transformatie van je bedrijf, borg je je toekomstbestendigheid, het succes en de vitaliteit van je organisatie op zowel korte als lange termijn. Daar helpen we u graag bij, op een transparante en eerlijke manier: wij beloven niets dat we niet waar kunnen maken, en maken waar wat we beloven.

Microsoft-technologie naadloos geïntegreerd

Sinds 1987 helpen wij organisaties in het mkb met het inzetten van innovatieve Microsoft-technologie. Het is niet voor niets dat WSB Solutions en Microsoft al jaren partners zijn. Microsofts missie om mensen en organisaties over de hele wereld in staat te stellen hun volledige potentieel te realiseren, sluit naadloos aan bij onze ambitie om mkb’ers te helpen toekomstbestendige stappen vooruit te zetten. Microsoft zorgt voor de technologie, wij zorgen voor een naadloze integratie in uw organisatie. Waar u zich ook bevindt in de digitale reis. Zo kunt u meer doen met minder gedoe en houdt u meer tijd over voor de zaken in het leven die er, nu misschien nog wel meer dan ooit, werkelijk toe doen.

Ons team
Megan Weidema
Megan Weidema

Inside Sales

(0184) 74 44 50

m.weidema@wsb-solutions.nl

Kris Roest
Kris Roest

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

k.roest@wsb-solutions.nl

Timothy Tjia
Timothy Tjia

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

t.tjia@wsb-solutions.nl

Mieke van Gent
Mieke van Gent

Projectleider

(0184) 74 44 30

m.vangent@wsb-solutions.nl

Bas Wagenmakers
Bas Wagenmakers

Support Engineer

(0184) 74 44 40

b.wagenmakers@wsb-solutions.nl

Frank van Opstal
Frank van Opstal

Manager Operations

(0184) 61 88 37

f.vanopstal@wsb-solutions.nl

Kristian van Lieshout
Kristian van Lieshout

Sales Consultant

06 - 83 22 49 91

k.vanlieshout@wsb-solutions.nl

Maurice Gonlag
Maurice Gonlag

Sales Consultant

06 - 38 82 11 49

m.gonlag@wsb-solutions.nl

Jan van Harten

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

j.vanharten@wsb-solutions.nl

Arwen Vink
Arwen Vink

Presales Consultant

(0184) 74 44 50

a.vink@wsb-solutions.nl

Stefan Klop
Stefan Klop

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

s.klop@wsb-solutions.nl

Jeska Baks
Jeska Baks

Stagiaire Marketing

(0184) 61 88 37

j.baks@wsb-solutions.nl

Mathieu Timmermans
Mathieu Timmermans

Support Engineer

(0184) 74 44 40

m.timmermans@wsb-solutions.nl

Wendy Mauritsz
Wendy Mauritsz

Controller

(0184) 61 88 37

w.mauritsz@wsb-solutions.nl

Corwin van den Heerik
Corwin van den Heerik

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

c.vandenheerik@wsb-solutions.nl

Folkert Schutte
Folkert Schutte

Marketeer

(0184) 61 88 37

f.schutte@wsb-solutions.nl

Inka Mollen
Inka Mollen

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

i.mollen@wsb-solutions.nl

Vitaliy Lebedev
Vitaliy Lebedev

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.lebedev@wsb-solutions.nl

Theo van Wijk
Theo van Wijk

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.vanwijk@wsb-solutions.nl

Ard Dekker
Ard Dekker

Manager Managed Services

(0184) 61 88 37

a.dekker@wsb-solutions.nl

Peter Okkema

Logistiek ICT Medewerker

(0184) 61 88 37

p.okkema@wsb-solutions.nl

Jerzy van der Plas
Jerzy van der Plas

Support Engineer

(0184) 74 44 40

j.vanderplas@wsb-solutions.nl

Erik van der Spek
Erik van der Spek

Inside Sales

(0184) 74 44 50

e.vanderspek@wsb-solutions.nl

Henk de Groot
Henk de Groot

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.degroot@wsb-solutions.nl

Viktor Marchenko
Viktor Marchenko

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.marchenko@wsb-solutions.nl

Wido Kohlschein
Wido Kohlschein

Manager Product Development

(0184) 61 88 37

w.kohlschein@wsb-solutions.nl

Corné Rooster

Software Developer

(0184) 61 88 37

c.rooster@wsb-solutions.nl

Jørre Holland

DevOps Consultant

(0184) 61 88 37

j.holland@wsb-solutions.nl

Chris Velgersdijk
Chris Velgersdijk

Sales Consultant

06 - 12 03 15 37

c.velgersdijk@wsb-solutions.nl

Hanny van Vugt

Manager Sales

06 - 82 94 72 18

h.vanvugt@wsb-solutions.nl

Mark Krol
Mark Krol

IT Consultant

(0184) 61 88 37

m.krol@wsb-solutions.nl

Debbie Sloof
Debbie Sloof

Administratief Medewerker

(0184) 61 88 37

d.sloof@wsb-solutions.nl

Wisam Ghantous
Wisam Ghantous

Software Developer

(0184) 61 88 37

w.ghantous@wsb-solutions.nl

Hans Dutting
Hans Dutting

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.dutting@wsb-solutions.nl

Leon van Sliedregt
Leon van Sliedregt

Projectleider

(0184) 74 44 30

l.vansliedregt@wsb-solutions.nl

Lennart van den Heuvel

Support Engineer

(0184) 74 44 40

l.vandenheuvel@wsb-solutions.nl

Cees Bakker
Cees Bakker

Chief Technical Officer ERP

(0184) 61 88 37

c.bakker@wsb-solutions.nl

Sander Schenk
Sander Schenk

IT Consultant

(0184) 61 88 37

Taras Taranukha
Taras Taranukha

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.taranukha@wsb-solutions.nl

Vincent Wilgenkamp
Vincent Wilgenkamp

Sales Consultant

(0184) 61 88 37

v.wilgenkamp@wsb-solutions.nl

Jan Penning
Jan Penning

Algemeen Directeur

(0184) 61 88 37

j.penning@wsb-solutions.nl

Gijsbert Luijten
Gijsbert Luijten

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

g.luijten@wsb-solutions.nl

Freek Gillis
Freek Gillis

IT Consultant

(0184) 61 88 37

f.gillis@wsb-solutions.nl

Leon Rozeboom Bos
Leon Rozeboom Bos

Sales Consultant

(0184) 74 44 50

l.rozeboombos@wsb-solutions.nl

Rob Termeer
Rob Termeer

Support Engineer

(0184) 74 44 40

r.termeer@wsb-solutions.nl

Gerard Robbertsen

Software Developer

(0184) 61 88 37

g.robbertsen@wsb-solutions.nl

Leo Langeveld
Leo Langeveld

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

l.langeveld@wsb-solutions.nl

Ramon Sijmons
Ramon Sijmons

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

r.sijmons@wsb-solutions.nl

Sander krol
Sander Krol

Teamlead Managed Services & Security Officer

(0184) 61 88 37

s.krol@wsb-solutions.nl

Rob van Bekkum
Rob van Bekkum

Software Developer

(0184) 61 88 37

r.vanbekkum@wsb-solutions.nl

Kevin Stam
Kevin Stam

IT Consultant

(0184) 61 88 37

k.stam@wsb-solutions.nl

Jeffery Gerritsen
Jeffery Gerritsen

IT Consultant

(0184) 61 88 37

j.gerritsen@wsb-solutions.nl

Ies Meulmeester
Ies Meulmeester

Software Developer

(0184) 61 88 37

i.meulmeester@wsb-solutions.nl

Edwin Combrink
Edwin Combrink

Marketing Manager

(0184) 61 88 37

e.combrink@wsb-solutions.nl

Arjan de Groot
Arjan de Groot

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

a.degroot@wsb-solutions.nl

Antoine Vlasblom
Antoine Vlasblom

IT Consultant

(0184) 61 88 37

a.vlasblom@wsb-solutions.nl

Zachary Janssen

Support Engineer

(0184) 74 44 40

z.janssen@wsb-solutions.nl

Alexander de Rooij
Alexander de Rooij

Hoofd Administratie

(0184) 74 44 20

a.derooij@wsb-solutions.nl

Petra van Noordenne
Petra van Noordenne

Office / P&O Medewerker

(0184) 61 88 37

p.vannoordenne@wsb-solutions.nl