Ons verhaal

Al meer dan 30 jaar leverancier van ICT-oplossingen en bedrijfssoftware.

ICT-bedrijf WSB Solutions

ICT zit in ons DNA (tot zover de afkortingen). We zijn er mee geboren en zal ons nooit meer loslaten. Dagelijks maken zo’n 5500 mensen bij meer dan 400 bedrijven gebruik van onze diensten. Mede door onze producten en diensten kunnen veel van onze klanten bijvoorbeeld in de Cloud werken, hebben ze het veilige gevoel van een goede back-up, kunnen ze altijd en overal hun voorraad inzien, werkt hun printer zoals die moet werken en is hun netwerk goed beveiligd.

WSB is in 1987 opgericht. In de afgelopen 30 jaar zijn we ieder jaar gegroeid. Met meer dan 65 mannen en vrouwen helpen we onze klanten om, met de producten van Microsoft, het maximale uit hun netwerk en systemen te halen. We helpen u efficiënter te werken en het werken gemakkelijker en handiger te maken. Zo mochten we al vele bedrijven helpen met het succes van hun organisatie. Niet voor niets zijn we voor veel van onze klanten al jaren de IT-partner.

Niet alleen ik ben tevreden over de huidige automatisering, maar ik hoor het ook van mijn collega’s.

– Arie Huisman, Blokland Bouwpartners

Missie & Visie

Bovenstaande kun je zien als onze missie. In een formeel geformuleerde zin ziet dat er als volgt uit:

Onze missie is Nederlandse Midden- en Kleinbedrijven meer te laten bereiken door hen zorgeloos gebruik te laten maken van moderne, veilige en betrouwbare clouddiensten en bedrijfsapplicaties.

Onze visie sluit daar op aan:

WSB Solutions wil haar klanten helpen succesvol te zijn door inzet van moderne, veilige en betrouwbare Microsoft clouddiensten en bedrijfsapplicaties.
Onze medewerkers kennen onze klanten, de uitdagingen waar zij in hun bedrijfstak mee te maken hebben én hebben verstand van de meest recente technologische ontwikkelingen.
We zorgen voor een eerlijk en helder advies op maat en maken waar wat we beloven: altijd en overal zorgeloos (samen)werken met innovatieve digitale technologie.
Wij streven ernaar de beste Microsoft Cloud partner voor het Nederlandse MKB te zijn, investeren in langdurige relaties met onze klanten en gaan voor de hoogst mogelijke klanttevredenheid.

Dit is waar we als bedrijf naar toe willen, een ambitieus beeld van de toekomst. We weten dat we hier (nog!) niet zijn, maar werken er hard aan dit te bereiken. Onze missie en visie geven aan wie we zijn, wat we doen, wat we willen bereiken. Maar hoe zien onze klanten ons?

Tevreden klanten

Klanten noemen ons in ons laatste klanttevredenheidsonderzoek professioneel, klantvriendelijk, betrouwbaar en oplossingsgericht. Zelf omschrijven we ons ook vaak als no-nonsense. We houden van kort en krachtig: WSB, that’s IT! (Sorry, toch nog een afkorting. Maar we vonden ‘WSB, that’s Informatie Technologie’ zo lang…)

De eerste indruk was goed en die indruk is niet beschaamd in de loop der jaren.
Precies zoals we het gehoopt hadden en eigenlijk nog beter.

– Arno Slagboom, Slurink Bunkerstations

De koffie staat klaar

Automatisering en digitalisering helpt uw organisatie vooruit, maar dat betekent niet dat alles digitaal kan. Om uw organisatie vooruit te helpen, moeten we u en uw organisatie leren kennen. Wij geloven in een persoonlijke aanpak. Wilt u eens met ons van gedachten wisselen over uw automatisering en kijken of er nog wat te verbeteren valt? Neemt u dan contact op met Kristian of Ingeborg. Ze komen graag een keer bij u langs. Geheel vrijblijvend natuurlijk. U bent natuurlijk ook altijd welkom bij ons op kantoor in Hardinxveld-Giessendam. De koffie (of thee, water, frisdrank) staat klaar.

Eerst op onze website kijken hoe ICT kan bijdragen aan uw succes? Dat kan natuurlijk ook. Klik dan hier >> 

Ons team
Frank van der Burgh
Frank van der Burgh

IT Consultant

(0184) 61 88 37

f.vanderburgh@wsb-solutions.nl

Erik Plazier
Erik Plazier

Support Engineer

(0184) 74 44 40

e.plazier@wsb-solutions.nl

Frido van der Meer
Frido van der Meer

Projectmanager

(0184) 74 44 30

f.vandermeer@wsb-solutions.nl

Mieke van Gent
Mieke van Gent

Teamleider / Projectmanager

(0184) 74 44 30

m.vangent@wsb-solutions.nl

Bas Wagenmakers
Bas Wagenmakers

Support Engineer

(0184) 74 44 40

b.wagenmakers@wsb-solutions.nl

Vitaliy Lebedev
Vitaliy Lebedev

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.lebedev@wsb-solutions.nl

Stefan Klop
Stefan Klop

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

s.klop@wsb-solutions.nl

Mathieu Timmermans
Mathieu Timmermans

Support Engineer

(0184) 74 44 40

m.timmermans@wsb-solutions.nl

Kristian van Lieshout
Kristian van Lieshout

IT Adviseur

06 - 83 22 49 91

k.vanlieshout@wsb-solutions.nl

Theo van Wijk
Theo van Wijk

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.vanwijk@wsb-solutions.nl

Ingeborg Heystek
Ingeborg Heystek

ERP & CRM Adviseur

06 - 22 92 40 34

i.heystek@wsb-solutions.nl

Henk de Groot
Henk de Groot

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.degroot@wsb-solutions.nl

Anand Ramgoelam
Anand Ramgoelam

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

a.ramgoelam@wsb-solutions.nl

Viktor Marchenko
Viktor Marchenko

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.marchenko@wsb-solutions.nl

Wido Kohlschein
Wido Kohlschein

Manager Product Development

(0184) 61 88 37

w.kohlschein@wsb-solutions.nl

Corné Rooster

Software Developer

(0184) 61 88 37

c.rooster@wsb-solutions.nl

Gerard Jan Bentvelzen
Gerard Jan Bentvelzen

Manager Sales

(0184) 61 88 37

gj.bentvelzen@wsb-solutions.nl

Conrad van Kooten
Conrad van Kooten

Manager Operations

(0184) 74 44 70

c.vankooten@wsb-solutions.nl

Vasudev Lachman
Vasudev Lachman

Management Assistent

(0184) 61 88 37

v.lachman@wsb-solutions.nl

Debbie Sloof
Debbie Sloof

Office Medewerker

(0184) 61 88 37

d.sloof@wsb-solutions.nl

Wisam Ghantous
Wisam Ghantous

Software Developer

(0184) 61 88 37

w.ghantous@wsb-solutions.nl

Hans Dutting
Hans Dutting

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.dutting@wsb-solutions.nl

Leon van Sliedregt
Leon van Sliedregt

Logistiek Medewerker ICT

(0184) 61 88 37

l.vansliedregt@wsb-solutions.nl

Cees Bakker
Cees Bakker

Chief Technical Officer ERP

(0184) 61 88 37

c.bakker@wsb-solutions.nl

Sander Schenk
Sander Schenk

IT Consultant

(0184) 61 88 37

s.schenk@wsb-solutions.nl

Taras Taranukha
Taras Taranukha

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.taranukha@wsb-solutions.nl

Vincent Wilgenkamp
Vincent Wilgenkamp

Sales & Marketing Microsoft Technology Specialist

(0184) 61 88 37

v.wilgenkamp@wsb-solutions.nl

Jan Penning
Jan Penning

Algemeen Directeur

(0184) 61 88 37

j.penning@wsb-solutions.nl

Gijsbert Luijten
Gijsbert Luijten

Support Engineer

(0184) 74 44 40

g.luijten@wsb-solutions.nl

Rob Termeer
Rob Termeer

Support Engineer

(0184) 74 44 40

r.termeer@wsb-solutions.nl

Gerard Robbertsen

Software Developer

(0184) 61 88 37

g.robbertsen@wsb-solutions.nl

Ramon Sijmons
Ramon Sijmons

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

r.sijmons@wsb-solutions.nl

Rob van Bekkum
Rob van Bekkum

Software Developer

(0184) 61 88 37

r.vanbekkum@wsb-solutions.nl

Koen Lockefeer
Koen Lockefeer

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

k.lockefeer@wsb-solutions.nl

Jeffery Gerritsen
Jeffery Gerritsen

Support Engineer

(0184) 74 44 40

j.gerritsen@wsb-solutions.nl

Ies Meulmeester
Ies Meulmeester

Software Developer

(0184) 61 88 37

i.meulmeester@wsb-solutions.nl

Erwin Boxman
Erwin Boxman

Projectmanager

(0184) 74 44 30

e.boxman@wsb-solutions.nl

Edwin Combrink
Edwin Combrink

Marketing Manager

0184744480

e.combrink@wsb-solutions.nl

Corwin van den Heerik
Corwin van den Heerik

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

c.vandenheerik@wsb-solutions.nl

Arjan de Groot
Arjan de Groot

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

a.degroot@wsb-solutions.nl

Ard Dekker
Ard Dekker

Manager Managed Services

(0184) 61 88 37

a.dekker@wsb-solutions.nl

Antoine Vlasblom
Antoine Vlasblom

IT Consultant

(0184) 61 88 37

a.vlasblom@wsb-solutions.nl

Alexander de Rooij
Alexander de Rooij

Hoofd Administratie

(0184) 74 44 20

a.derooij@wsb-solutions.nl

Petra van Noordenne
Petra van Noordenne

Office / P&O Medewerker

(0184) 61 88 37

p.vannoordenne@wsb-solutions.nl

Werken in de cloud
Microsoft Dynamics
De 3B's van Cyber Security