WSB Solutions - pand in Hardinxveld-Giessendam

Missie & Visie

Missie & Visie

Onze missie is Nederlandse Midden- en Kleinbedrijven meer te laten bereiken door hen zorgeloos gebruik te laten maken van moderne, veilige en betrouwbare clouddiensten en bedrijfsapplicaties.

Onze visie sluit daar op aan:

WSB Solutions wil haar klanten helpen succesvol te zijn door inzet van moderne, veilige en betrouwbare Microsoft clouddiensten en bedrijfsapplicaties.
Onze medewerkers kennen onze klanten, de uitdagingen waar zij in hun bedrijfstak mee te maken hebben én hebben verstand van de meest recente technologische ontwikkelingen.
We zorgen voor een eerlijk en helder advies op maat en maken waar wat we beloven: altijd en overal zorgeloos (samen)werken met innovatieve digitale technologie.
Wij streven ernaar de beste Microsoft Cloud partner voor het Nederlandse MKB te zijn, investeren in langdurige relaties met onze klanten en gaan voor de hoogst mogelijke klanttevredenheid.

Dit is waar we als bedrijf naar toe willen, een ambitieus beeld van de toekomst. We weten dat we hier (nog!) niet zijn, maar werken er hard aan dit te bereiken. Onze missie en visie geven aan wie we zijn, wat we doen, wat we willen bereiken.

Maar hoe zien onze klanten ons?

Ons team
Megan Weidema
Megan Weidema

Inside Sales

(0184) 74 44 50

m.weidema@wsb-solutions.nl

Timothy Tjia
Timothy Tjia

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

t.tjia@wsb-solutions.nl

Mieke van Gent
Mieke van Gent

Projectleider

(0184) 74 44 30

m.vangent@wsb-solutions.nl

Bas Wagenmakers
Bas Wagenmakers

Support Engineer

(0184) 74 44 40

b.wagenmakers@wsb-solutions.nl

Frank van Opstal
Frank van Opstal

Manager Operations

(0184) 61 88 37

f.vanopstal@wsb-solutions.nl

Kristian van Lieshout
Kristian van Lieshout

Sales Consultant

06 - 83 22 49 91

k.vanlieshout@wsb-solutions.nl

Maurice Gonlag
Maurice Gonlag

Sales Consultant

06 - 38 82 11 49

m.gonlag@wsb-solutions.nl

Jan van Harten

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

j.vanharten@wsb-solutions.nl

Arwen Vink
Arwen Vink

Presales Consultant

(0184) 74 44 50

a.vink@wsb-solutions.nl

Stefan Klop
Stefan Klop

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

s.klop@wsb-solutions.nl

Mathieu Timmermans
Mathieu Timmermans

Support Engineer

(0184) 74 44 40

m.timmermans@wsb-solutions.nl

Wendy Mauritsz
Wendy Mauritsz

Controller

(0184) 61 88 37

w.mauritsz@wsb-solutions.nl

Daniël Severijns

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

d.severijns@wsb-solutions.nl

Corwin van den Heerik
Corwin van den Heerik

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

c.vandenheerik@wsb-solutions.nl

Folkert Schutte
Folkert Schutte

Marketeer

(0184) 61 88 37

f.schutte@wsb-solutions.nl

Inka Mollen
Inka Mollen

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

i.mollen@wsb-solutions.nl

Vitaliy Lebedev
Vitaliy Lebedev

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.lebedev@wsb-solutions.nl

Bart Stornebrink
Bart Stornebrink

Projectleider

(0184) 74 44 30

b.stornebrink@wsb-solutions.nl

Theo van Wijk
Theo van Wijk

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.vanwijk@wsb-solutions.nl

Ard Dekker
Ard Dekker

Manager Managed Services

(0184) 61 88 37

a.dekker@wsb-solutions.nl

Peter Okkema

Logistiek ICT Medewerker

(0184) 61 88 37

p.okkema@wsb-solutions.nl

Jerzy van der Plas
Jerzy van der Plas

Support Engineer

(0184) 74 44 40

j.vanderplas@wsb-solutions.nl

Erik van der Spek
Erik van der Spek

Inside Sales

(0184) 74 44 50

e.vanderspek@wsb-solutions.nl

Henk de Groot
Henk de Groot

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.degroot@wsb-solutions.nl

Viktor Marchenko
Viktor Marchenko

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.marchenko@wsb-solutions.nl

Wido Kohlschein
Wido Kohlschein

Manager Product Development

(0184) 61 88 37

w.kohlschein@wsb-solutions.nl

Henko Lam

IT Consultant

(0184) 61 88 37

h.lam@wsb-solutions.nl

Corné Rooster

Software Developer

(0184) 61 88 37

c.rooster@wsb-solutions.nl

Jørre Holland

DevOps Consultant

(0184) 61 88 37

j.holland@wsb-solutions.nl

Chris Velgersdijk
Chris Velgersdijk

Sales Consultant

06 - 12 03 15 37

c.velgersdijk@wsb-solutions.nl

Hanny van Vugt

Manager Sales

06 - 82 94 72 18

h.vanvugt@wsb-solutions.nl

Mark Krol
Mark Krol

IT Consultant

(0184) 61 88 37

m.krol@wsb-solutions.nl

Debbie Sloof
Debbie Sloof

Administratief Medewerker

(0184) 61 88 37

d.sloof@wsb-solutions.nl

Wisam Ghantous
Wisam Ghantous

Software Developer

(0184) 61 88 37

w.ghantous@wsb-solutions.nl

Hans Dutting
Hans Dutting

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.dutting@wsb-solutions.nl

Leon van Sliedregt
Leon van Sliedregt

Projectleider

(0184) 74 44 30

l.vansliedregt@wsb-solutions.nl

Lennart van den Heuvel

Support Engineer

(0184) 74 44 40

l.vandenheuvel@wsb-solutions.nl

Cees Bakker
Cees Bakker

Chief Technical Officer ERP

(0184) 61 88 37

c.bakker@wsb-solutions.nl

Sander Schenk
Sander Schenk

IT Consultant

(0184) 61 88 37

Taras Taranukha
Taras Taranukha

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.taranukha@wsb-solutions.nl

Vincent Wilgenkamp
Vincent Wilgenkamp

Sales Consultant

(0184) 61 88 37

v.wilgenkamp@wsb-solutions.nl

Jan Penning
Jan Penning

Algemeen Directeur

(0184) 61 88 37

j.penning@wsb-solutions.nl

Gijsbert Luijten
Gijsbert Luijten

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

g.luijten@wsb-solutions.nl

Freek Gillis
Freek Gillis

IT Consultant

(0184) 61 88 37

f.gillis@wsb-solutions.nl

Leon Rozeboom Bos
Leon Rozeboom Bos

Sales Consultant

(0184) 74 44 50

l.rozeboombos@wsb-solutions.nl

Rob Termeer
Rob Termeer

Support Engineer

(0184) 74 44 40

r.termeer@wsb-solutions.nl

Gerard Robbertsen

Software Developer

(0184) 61 88 37

g.robbertsen@wsb-solutions.nl

Leo Langeveld
Leo Langeveld

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

l.langeveld@wsb-solutions.nl

Ramon Sijmons
Ramon Sijmons

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

r.sijmons@wsb-solutions.nl

Sander krol
Sander Krol

Teamlead Managed Services & Security Officer

(0184) 61 88 37

s.krol@wsb-solutions.nl

Rob van Bekkum
Rob van Bekkum

Software Developer

(0184) 61 88 37

r.vanbekkum@wsb-solutions.nl

Kevin Stam
Kevin Stam

IT Consultant

(0184) 61 88 37

k.stam@wsb-solutions.nl

Jeffery Gerritsen
Jeffery Gerritsen

IT Consultant

(0184) 61 88 37

j.gerritsen@wsb-solutions.nl

Ies Meulmeester
Ies Meulmeester

Software Developer

(0184) 61 88 37

i.meulmeester@wsb-solutions.nl

Edwin Combrink
Edwin Combrink

Marketing Manager

(0184) 61 88 37

e.combrink@wsb-solutions.nl

Arjan de Groot
Arjan de Groot

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

a.degroot@wsb-solutions.nl

Antoine Vlasblom
Antoine Vlasblom

IT Consultant

(0184) 61 88 37

a.vlasblom@wsb-solutions.nl

Alexander de Rooij
Alexander de Rooij

Hoofd Administratie

(0184) 74 44 20

a.derooij@wsb-solutions.nl

Petra van Noordenne
Petra van Noordenne

Office / P&O Medewerker

(0184) 61 88 37

p.vannoordenne@wsb-solutions.nl