WSB Solutions - pand in Hardinxveld-Giessendam

Aangenaam

Ons team
Hanny van Vugt

Manager Sales

(0184) 61 88 37

h.vanvugt@wsb-solutions.nl

Frank van der Burgh
Frank van der Burgh

IT Consultant

(0184) 61 88 37

f.vanderburgh@wsb-solutions.nl

Frido van der Meer
Frido van der Meer

Projectleider

(0184) 74 44 30

f.vandermeer@wsb-solutions.nl

Frank van Opstal

Manager Operations

(0184) 61 88 37

f.vanopstal@wsb-solutions.nl

Mieke van Gent
Mieke van Gent

Projectleider

(0184) 74 44 30

m.vangent@wsb-solutions.nl

Bas Wagenmakers
Bas Wagenmakers

Support Engineer

(0184) 74 44 40

b.wagenmakers@wsb-solutions.nl

Kristian van Lieshout
Kristian van Lieshout

Sales Consultant

06 - 83 22 49 91

k.vanlieshout@wsb-solutions.nl

Jørre Holland

DevOps Consultant

(0184) 61 88 37

j.holland@wsb-solutions.nl

Maurice Gonlag
Maurice Gonlag

Sales Consultant

06 - 38 82 11 49

m.gonlag@wsb-solutions.nl

Vitaliy Lebedev
Vitaliy Lebedev

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.lebedev@wsb-solutions.nl

Stefan Klop
Stefan Klop

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

s.klop@wsb-solutions.nl

Mathieu Timmermans
Mathieu Timmermans

Support Engineer

(0184) 74 44 40

m.timmermans@wsb-solutions.nl

Andreas Bulder
Andreas Bulder

Projectleider

(0184) 74 44 30

a.bulder@wsb-solutions.nl

Theo van Wijk
Theo van Wijk

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.vanwijk@wsb-solutions.nl

Peter Okkema

Logistiek ICT Medewerker

(0184) 61 88 37

p.okkema@wsb-solutions.nl

Jerzy van der Plas
Jerzy van der Plas

Support Engineer

(0184) 74 44 40

j.vanderplas@wsb-solutions.nl

Henk de Groot
Henk de Groot

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.degroot@wsb-solutions.nl

Viktor Marchenko
Viktor Marchenko

Software Developer

(0184) 61 88 37

v.marchenko@wsb-solutions.nl

Wido Kohlschein
Wido Kohlschein

Manager Product Development

(0184) 61 88 37

w.kohlschein@wsb-solutions.nl

Corné Rooster

Software Developer

(0184) 61 88 37

c.rooster@wsb-solutions.nl

Chris Velgersdijk
Chris Velgersdijk

Sales Consultant

06 - 12 03 15 37

c.velgersdijk@wsb-solutions.nl

Debbie Sloof
Debbie Sloof

Administratief Medewerker

(0184) 61 88 37

d.sloof@wsb-solutions.nl

Wisam Ghantous
Wisam Ghantous

Software Developer

(0184) 61 88 37

w.ghantous@wsb-solutions.nl

Hans Dutting
Hans Dutting

Support Engineer

(0184) 74 44 70

h.dutting@wsb-solutions.nl

Leon van Sliedregt
Leon van Sliedregt

Projectleider

(0184) 74 44 30

l.vansliedregt@wsb-solutions.nl

Lennart van den Heuvel

Support Engineer

(0184) 74 44 40

l.vandenheuvel@wsb-solutions.nl

Cees Bakker
Cees Bakker

Chief Technical Officer ERP

(0184) 61 88 37

c.bakker@wsb-solutions.nl

Sander Schenk
Sander Schenk

IT Consultant

(0184) 61 88 37

s.schenk@wsb-solutions.nl

Taras Taranukha
Taras Taranukha

Software Developer

(0184) 61 88 37

t.taranukha@wsb-solutions.nl

Vincent Wilgenkamp
Vincent Wilgenkamp

Sales Consultant

(0184) 61 88 37

v.wilgenkamp@wsb-solutions.nl

Cornelis Mol

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

c.mol@wsb-solutions.nl

Jan Penning
Jan Penning

Algemeen Directeur

(0184) 61 88 37

j.penning@wsb-solutions.nl

Gijsbert Luijten
Gijsbert Luijten

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

g.luijten@wsb-solutions.nl

Leon Rozeboom Bos
Leon Rozeboom Bos

Sales Consultant

(0184) 74 44 50

l.rozeboombos@wsb-solutions.nl

Rob Termeer
Rob Termeer

Support Engineer

(0184) 74 44 40

r.termeer@wsb-solutions.nl

Gerard Robbertsen

Software Developer

(0184) 61 88 37

g.robbertsen@wsb-solutions.nl

Ramon Sijmons
Ramon Sijmons

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

r.sijmons@wsb-solutions.nl

Sander krol
Sander Krol

Teamlead Managed Services & Security Officer

(0184) 61 88 37

s.krol@wsb-solutions.nl

Rob van Bekkum
Rob van Bekkum

Software Developer

(0184) 61 88 37

r.vanbekkum@wsb-solutions.nl

Jeffery Gerritsen
Jeffery Gerritsen

IT Consultant

(0184) 61 88 37

j.gerritsen@wsb-solutions.nl

Ies Meulmeester
Ies Meulmeester

Software Developer

(0184) 61 88 37

i.meulmeester@wsb-solutions.nl

Edwin Combrink
Edwin Combrink

Marketing Manager

0184744480

e.combrink@wsb-solutions.nl

Corwin van den Heerik
Corwin van den Heerik

ICT Beheerder

(0184) 61 88 37

c.vandenheerik@wsb-solutions.nl

Arjan de Groot
Arjan de Groot

ERP Consultant

(0184) 74 44 70

a.degroot@wsb-solutions.nl

Ard Dekker
Ard Dekker

Manager Managed Services

(0184) 61 88 37

a.dekker@wsb-solutions.nl

Antoine Vlasblom
Antoine Vlasblom

IT Consultant

(0184) 61 88 37

a.vlasblom@wsb-solutions.nl

Zachary Janssen

Support Engineer

(0184) 74 44 40

z.janssen@wsb-solutions.nl

Alexander de Rooij
Alexander de Rooij

Hoofd Administratie

(0184) 74 44 20

a.derooij@wsb-solutions.nl

Petra van Noordenne
Petra van Noordenne

Office / P&O Medewerker

(0184) 61 88 37

p.vannoordenne@wsb-solutions.nl